ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Лазерна епіляція - процедура апаратної косметології, яка застосовується для видалення небажаної рослинності в будь-якій ділянці тіла і обличчя.

На відміну від традиційних методів видалення волосся, вона характеризується більш тривалим ефектом. Суть технології полягає в знищенні волосяних фолікул за допомогою лазерного випромінювання, що і зупиняє появу нової рослинності.

Процедура популярна у жіночій і чоловічій клієнтурі, особливо в аспекті лікування гірсутизму (надлишкового росту волосся в зв'язку з ендокринними порушеннями). Головна перевага, чим відрізняється лазерна епіляція від депіляції в домашніх умовах, - тривалий ефект.

 

Чи можна робити лазерну епіляцію влітку?

Існує стереотип про небажаність проведення лазерної епіляції влітку. Деякі клієнти думають, що після процедури на шкірі можуть з'явитися пігментні плями.

Однак на пігментацію шкіри впливає не лазер, а сонячні промені.

Косметологічна процедура в жарку пору року буде безпечною і ефективною при дотриманні всіх рекомендацій косметолога з підготовки та догляду після сеансу.

Підготовка до епіляції влітку.

Літній час - не протипоказання до косметологічної процедурою. Підійдіть до справи відповідально.
Небажано піддавати тіло
інтенсивному загару протягом 2-х тижнів після епіляції, так як в цей час відбувається відмирання волосяних цибулин і інтенсивне випадання рослинності.
Не варто вдаватися до косметологічних послуг відразу ж після повернення з відпочинку на морі. Ризик отримання термічних опіків на засмаглій шкірі вище, ніж при корекції світлих ділянок епідермісу.
Базові рекомендації для підготовки до лазерної епіляції в літню пору:

Утримання від походів в солярій і активного прийому сонячних ванн за 1 місяць до лазерної епіляції.

За 14 днів до корекції відмовитися від використання воскових смужок. Обмеження пов'язане з тим, що лазер діє тільки на стрижні, що знаходяться в стадії росту.

Виконати гоління ділянок за 3-4 дні до епіляції.
Очистити коригувальні ділянки шкіри за допомогою скрабів. Від використання лосьйонів, кремів, що містять спирт краще відмовитися, тому що вони пересушують епідерміс.

На сеанс краще надягти просторий одяг, який не буде стикатися з обробленими косметологом зонами.

Ідеальний лазер для літньої епіляції.

Якщо у людини є бажання провести видалення волосся після засмаги, то краще віддати перевагу діодному лазеру з кількох причин:
Велика довжина хвилі в порівнянні з олександритовим, рубіновим апаратами і фотоепілятора. Завдяки цьому промінь цілеспрямовано фокусується на фолликулі волоса,
не поширюючись на шкірні покриви.

Діодний лазер має вакуумне посилення. Це зводить до нуля ризик отримання опіків на засмаглій шкірі.

Вакуумний тиск також знижує дискомфорт під час процедури. Апарат має велику область впливу. Це дозволяє лазеру обробляти велику поверхню тіла.