ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ

Салон краси « У Лук’яна»  надає різноманітні послуги по догляду за волоссям.  Від стрижки  і укладки до нарощування та зміцнення.

Акуратний вигляд волосся завжди було знаком доглянутості. Жінки та чоловіки  прагнуть, щоб їх волосся було красивим  та здоровим.  В своєму косметичному арсеналі мають  різноманітні шампуні, маски,  бальзами… Цей список можна було продовжувати довго і це тільки підтверджує той факт, що  люди хочуть виглядати красиво.

Майстри нашого салону в Коростені готові подбати про ваше волосся. Ми пропонуємо якісні перукарські послуги та високий рівень професіоналізму.

Жінки часто задумуються: «Коротке чи довге волосся, стригти чи ні? Модна стрижка цього сезону підійде мені, чи варто взагалі пробувати щось нове??»

Майстри салону краси «У Лук’яна» допоможуть обрати стрижку, яка буде підходити вашому образу. Вони враховують овал обличчя, форму голови. Адаптують нову стрижку саме під ваші риси обличчя, щоб вона вам дійсно пасувала.

Волосся для жінки -  один з найцінніших скарбів.   Кожного разу, як вона хоче змінити свій імідж - йде до перукаря.  Стильна стрижка, модне фарбування, яке гармонічно поєднується з вашою зовнішністю, найкращим чином передадуть ваш настрій,  нададуть впевненості в собі, підкреслять ваші риси обличчя, але важливо щоб після фарбування  волосся залишалось здоровим, міцним, красивим. Для цього варто звернутись до професіонала.

Майстри салону краси «У Лук’яна»  зможуть вдало підібрати колір волосся, зробити різноманітні види фарбування і зберегти здоров’я вашого волосся, надати йому ще більше блиску та краси.