ПРО НАС


Все починалось з      групи молодих  дівчат,  які  мали  величезне бажання  працювати  в індустрії краси.

Готові були рости, вдосконалюватись та робити жінок свого міста красивішими. Так з’явився салон краси «У Лук’яна».

Головним стандартом салону краси «У Лук’яна», тоді і тепер, є піклування і безпека кожного відвідувача. Всі процедури виконуються за чіткими стандартами, санітарними нормами та суворо контролюються.

Завдяки теплій атмосфері, кожен клієнт може насолоджуватись процесом і захоплюватись результатом.

За роки своєї роботи салон сформував сильну команду майстрів, які постійно працюють над вдосконаленням свого професіоналізму, підвищенням кваліфікації, постійним розвитком. Наші майстри працюють не тільки для того, щоб зробити гарний образ, але і для того, щоб подарувати здоров’я вашим нігтям, волоссю, шкірі.

Салон краси «У Лук’яна» надає широкий спектр послуг, враховуючи найновіші технології та тенденції. Догляд за волоссям, косметологія, нігтева естетика- це тільки базові направлення, які вміщають у собі різноманітні послуги.

Чому люди обирають нас?

  • Тепла, привітна атмосфера. Це дуже важливо, адже, жінка не просто наводить красу, але і відпочиває від трудових буднів.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завжди приємно, коли майстер враховує твої індивідуальні особливості, побажання і зацікавлений в отриманні гарного результату, який повністю задовольнить твої потреби.
  • Високопрофесійні майстри. Приємна атмосфера-це завжди гарний плюс, але довіряючи себе майстру, хочеться почувати себе безпечно і бути точно впевненим, що з вашим волоссям, нігтями, шкірою, буде все добре. Це можуть забезпечити майстри салону краси « У Лук‘яна»
  • Якісна, оригінальна косметика. Знання та професіоналізм майстра — 50% гарного результату, інші 50% це якісна, професійна косметика, підібрана спеціально для вас.
  • Безпека.
    Ні, це ми зараз не про службу охорони. Це безпека для вашого здоров‘я. Інструменти проходять декілька ступенів стерилізації. І ви можете бути 100% впевнені, що вашому здоров‘ю нічого не загрожує.
Чекаємо Вас в салоні краси « У Лук’яна» !