СОЛЯРІЙ

Солярій — це винахід, який подарував жінкам і чоловікам засмаглий вигляд шкіри на весь рік.

Солярій допомагає отримати спокусливий колір шкіри. Засмага згладжує дрібні прищики, заживляє ранки та подряпини.

Засмага в солярії бореться з нестачею вітаміну D в організмі.

Ультрафіолет підвищує кількість антитіл в крові, через що підвищується імунітет і організм краще бореться з простудою.

Запрошуємо вас спробувати чудовий ефект солярію у салон краси « У Лук‘яна» в Коростені.

 

Також ми пропонуємо найбільш безпечний спосіб швидкої і ефективної засмаги — тростинної.

Тростинна, або голлівудська засмага — це рівномірне нанесення на шкіру бронзуючого лосьйону на основі цукрової тростини.

Лосьон з цукрової тростини при нанесенні на епідерміс взаємодіє з клітинами шкіри, в результаті чого забарвлює її в характерний відтінок.

На відміну від автозасмаги, технологія миттєвої засмаги новітнього покоління не сушить шкіру, не залишає помаранчевих потьоків і плям, сходить рівномірно і тримається стільки ж, скільки і природня засмага, яку ти здобуваєш після відпочинку на морі.

Ще однією перевагою цієї процедури є те, що здобути бажаний колір шкіри можуть навіть дуже світлі дівчата, яким важко дається природня засмага.

Переваги миттєвої засмаги:

  • Для миттєвої засмаги використовують тільки безпечні і гіпоалергенні компоненти. Тростинна засмага підходить для будь-якого типу і кольору шкіри, не викликає негативних реакцій шкіри, а також підходить для вагітних.

  • Тростинний лосьйон не старить шкіру і не провокує розвитку онкологічних захворювань шкіри, чого не скажеш про солярій і традиційну засмагу під сонцем.

  • Бажаного шоколадного ефекту ти можеш досягти вже після першої процедури. До того ж, тобі не потрібно витрачати багато часу: стандартна процедура такої засмаги триває 15 хвилин.

  • Ти сама можеш регулювати інтенсивність засмаги: прийнявши душ через 8 годин після процедури, ти отримаєш темніший відтінок, ніж після прийняття душу через 3 години після процедури.

 

Запитуйте у наших спеціалістів!

Пам’ятайте! Салон краси «У Лук’яна» пропонує широкий спектр послуг та інноваційних методик.

Ми чекаємо на вас!