ЛІКУВАННЯ ВОЛОССЯ

Процедури лікування волосся повернуть життєву силу і енергію, гладкість і шовковий блиск, еластичність і пружність вашому волоссю.

Ламке і тендітне волосся, мляві, ослаблені, пошкоджені локони.
Посічені кінчики, неслухняність волосся, проблеми з укладанням або розчісуванням.
Надмірна сухість волосся, зневодненність. З такими проблемами стикалась кожна жінка. Спеціалісти  салону «У Лук’яна» допоможуть вам повернути красу вашого волосся.

Ми пропонуємо такі види лікування волосся:

Глибоке відновлення волосся Mirella

Термокератин

Відновлення волосся «Біокератин»

Ламінування волосся

Ботокс  волосся

Біксіпластія волосся

Біксіпластія або біопластика волосся являє собою процедуру, яка живить, випрямляє, відновлює локони, усуває їх пухнастість.

Біксіпластія є ідеальною процедурою для тих жінок і дівчат, чиє волосся ослаблені, мають потребу в харчуванні, неслухняні, сильно в’ються і плутаються, виглядають млявими, тьмяними і хворими.

Треба зауважити, що біопластика локонів вважається абсолютно безпечною процедурою і не має особливих протипоказань.

Також, однією з популярних процедур є ботокс.

Почнемо з того, що це зовсім інше ніж батоксові ін’єкції, які омолоджують шкіру. Назва ця умовна, але вже після першої процедури стан локонів значно поліпшиться.

Ця процедура підходить для тих, в кого пошкоджене волосся, адже, воно вимагає насичення, зволоження, відновлення. Ботокс має унікальну здатність проникати в структуру кожного волоска і повноцінно відновлює стрижні, запаює кератинові лусочки, заповнює пустоти і насичує поживними речовинами.

Ефект процедури вражаючий, волосся стає блискучим, зволоженим, гладким, здоровим. Воно стає більш об’ємним, краще укладається і розчісується. Результати після батокса зберігаються 1- 2 місяці.

Протипоказань дуже мало.

Гіперчутливість до компонентів, а також пошкодження шкірних покривів.

Перед процедурою майстер салону краси « У Лук’яна» вас проконсультує та дасть рекомендації.