ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ

Пілінг обличчя одна із найважливіших косметичних процедур, оскільки звичайного вмивання не достатньо для повного очищення шкіри. Тому варто  проводити таку чистку, щоб видалити загрязнення під шкірою: відмерлі клітини епідерміса, накопичення жира, а також ця процедура поліпшує стан і колір шкіри.

Кому рекомендований пілінг?

Пілінг рекомендований практично всім жінкам, переступив поріг тридцятиріччя. Якщо почати використовувати даний метод саме в цьому віці, шкіра надовго збереже «Пам'ять» про приємне відчуття свіжості і «буде намагатися» інтенсивніше регенеруватися. Хоча по суті своїй пілінг, звичайно, руйнування. Постарілі клітини шкіри штучно руйнують для того, щоб вони звільнили дорогу новим, завдяки чому дуже скоро молоді та свіжі клітини допомагають і розгладження зморшок, і розрівнювання шкіри.

А видів пілінгу досить багато. Найбільш поширені - хімічний, механічний і апаратний.

ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ

На першому місці все ж знаходиться хімічний пілінг. Він являє собою досить складний процес, коли спеціально підібраними кислотами роз'їдають ороговілі клітини, тим самим руйнуючи клітинні ланцюжки, «насильно» змушуючи шкіру оновлюватися.

МЕХАНІЧНИЙ ПІЛІНГ

Другий вид пілінгу - механічний. Ця процедура являє собою шліфування шкіри дрібними частинками алюмінію, що входять до складу препарату. Жорсткі частинки зчищають верхній шар ороговілих клітин, тим самим змінюючи склад шкіри. Безумовно, у другого способу велика перевага перед першим: шкіру не пригнічує хімічна кислота, очищення відбувається найприроднішим шляхом.

Показання до застосування обох видів пілінгу точно такі ж, як і у хімічного: пігментація, вугрі, зморшки, нерівність.

УДЬТРАЗВУКОВИЙ ПІЛІНГ

Самий ощадливий пілінг - ультразвуковий. Його ще називають апаратним і застосовують для особливо чутливої шкіри. Представляючи собою свого роду ультразвуковий масаж, подібний пілінг налаштований на те, щоб максимально тонізувати шкіру, тим самим по можливості усуваючи відмерші клітини. Але крім сприятливих достоїнств, апаратний очищувач має і суттєвий недолік: від зморшок він практично не захищає, просто надає втомленою шкірі свіжий вигляд.

Перед тим, як ви почнете піддавати свою шкіру випробуванням пілінгу, протягом декількох тижнів порадуйте її зволожуючими масками. Це і підготує її до радикальних змін, і додасть їй свіжий квітучий вигляд.

Регулярність курсу повинна становити не частіше одного разу на рік, а проміжок між процедурами - близько тижня.