МІКРОТОКИ ОБЛИЧЧЯ

Мікротоки обличчя:  миттєвий ефект ліфтингу вже після першого сеансу.  Вільне проникнення в клітини і стимуляція нормальних електрохімічних процесів , - ось яка принципова відмінність мікротоку від інших косметологічних процедур. Ця процедура ефективно покращує лімфодренаж та мікроциркуляцію, добре впливає на шкіру і знімає запалення.

Позитивний вплив мікротоків на лімфатичну і кровоносну системи обличчя сприяють лімфодренажу і венозного відтоку, зменшуючи набряклість шкіри і темні кола під очима, покращуючи колір обличчя. Це – ефективна профілактика розширення сітки судин на обличчі. Розгладжуються носогубні складки, зникає "друге" підборіддя. Це дозволяє не тільки зменшити кількість зморшок, а й поліпшити еластичність шкіри.

М'який фізіологічний вплив мікротоків однаково корисний як у молодому, так і в літньому віці. Це – чудовий засіб попередження старіння шкіри і утворення зморшок. При цьому самі процедури нешкідливими і безпечними. Вони надають приємну розслаблюючу дію. Багато хто порівнює ефект мікротокової обробки обличчя з омолоджуючою дією глибокого спокійного сну.

Мікротокова терапія цілком природна, на відміну від традиційної міостимуляції. Тому не варто боятися пошкодження м'язів, збільшення мімічних зморшок і обвисання шкіри. Уже з першої процедури Ви помітите видимий ефект ліфтингу і значно кращий стан шкіри. Середня тривалість курсу - 10-12 процедур.

УДАР ПО ГІПЕРПІГМЕНТАЦІЇ

Ця технологія використовується не тільки в естетичній медицині, а й з різною лікувальною метою. Зокрема, так можна швидко і безболісно боротися з вугровими висипаннями, запобігти або зупинити випадіння волосся, відновити правильну пігментацію шкіри.

Мікротоки впливають на шкіру обличчя, роблять її світлішою, сприяють зволоженню шкіри, впливають на секрецію сальних залоз і нормалізують їхню роботу.

Дія мікротоків має виражений позитивний ефект на шкіру, що в'яне. Ця процедура лікує зморшки, гіперпігментацію та інші ознаки старіння. Завдяки оптимізації процесів, що відбуваються в кожній клітині відбувається регенерація м'язових волокон. Це дозволяє відновлювати атрофовані м'язи і знімати м'язові спазми, покращуючи зовнішній вигляд обличчя. А також - підвищуючи загальний тонус шкіри. Вона змінюється на очах: стає більш пружною та свіжішою, вирівнюється її поверхня.

Мікротоки для обличчя - справжній порятунок для тих, кому набридли набряки та мішки під очима.

Перші позитивні зміни помітні вже після першого сеансу. Міостимуляція вирізняється сприятливим психофізіологічним впливом. Це сприяє швидкому поліпшенню самопочуття. Процедура успішно пройшла клінічні випробування і отримала безліч позитивних відгуків від пацієнтів. Наші косметологи радять поєднувати дану технологію з іншими омолоджуючими процедурами. Це тільки покращить отриманий ефект.